5 обов'язкових до перегляду фільмів.
Бьордмен
Цей фільм варто дивитися не тільки тому, що він завоював головну кінонагороду Американської академії, а й для того, щоб побачити, наскільки талановито оператор може передати картинку глядачеві. У фільмі майже всі кадри тривають близько 15 хвилин, так що не кожен пильне око може помітити монтажну склейку. Але камера Еммануеля Любецки просто-таки віртуозно веде свого глядача по той бік об'єктива по всіх перипетій, які наздоганяють головного героя, образ якого приміряв на себе Майкл Кітон.
Сюжет розгортається навколо колись відомого виконавця головної ролі нашумілого фантастичного фільму "Бьордмен". Зараз же колишній кіноактор перебрався на театральні підмостки, намагаючись повернути собі колишню славу, але вже в якості талановитого театрального постановника. Чи вдасться йому це чи ні, залишається тільки дивитися кіно. Адже онлайн фільми новинки доступні до перегляду вже зараз.
Всесвіт Стівена Хокінга
Відомий учений, завдяки якому весь світ дізнався більше про чорні діри, Стівен Хокінг продовжує вражати своїм життям і її історією розуми мільйонів. Талановитого фізика-теоретика у віці 18-ти років наздогнала страшна хвороба, яка згодом привела майже до повного паралічу вченого. Єдина рухливість залишилася лише в маленькому мімічному м'язі щоки, за допомогою якого він керує комп'ютером, таким чином спілкуючись з навколишнім світом.
Про особисте і наукове життя Стівена Хокінга зняли кілька фільмів, останній з яких той, про який ми і ведемо мову. Його варто дивитися не тільки щоб довідається про те, хто ж такий цей загадковий вчений, але й побачити, як молодий актор і модель Едді Редмейн перевтілився в фізика, страждаючого прогресуючим захворюванням. Адже йому це настільки чудово вдалося, що іноді відвідували сумніви, чи дійсно перед нами актор, а не сам Хокінг? ..
Великі очі
По-перше, Тім Бертон. По-друге, Тім Бертон. Ну і звичайно ж, яскрава і барвиста історія про життя відомої американської художниці Маргарет Кін, яка малювала надзвичайної краси картини дітей з великими очима, сповнених і смутку, і радості, і якийсь скорботи... Це історія про феноменальний успіх робіт художниці і про роль її чоловіка Волтера Кіна.
Весь фільм пронизаний співпереживанням героїні. Але головною цінністю все ж виявилася картинка. Витримана в дусі режисера, вона була сповнена пейзажів мальовничій Америки 50-х років., що трохи нагадує кадри кінофільму "Едвард Руки-ножиці".
Матуся
Майстер візуальної історії молодий канадський режисер Ксав'є Долан, який до своїх 25 років ставав лауреатом Канського кінофестивалю та премії "Сезар", представив на суд глядача своє чергове творіння "Матуся". Більшість робіт режисера мають прямі посилання до його власної біографії і дана драма не стала винятком.
Сюжет картини розповідає про навіженої вдові Діані, яка сповнена рішучості почати нове життя, після того, як забирає свого сина з інтернату. Але рівновага в сім'ї підривають регулярні спалахи гніву Стіва.
Мисливець на лисиць
Фільм Беннетта Міллера, який був представлений на Канському кінофестивалі і висунуть на сім "оскарівських" номінацій, але на жаль жодну з них він не отримав, був високо оцінений критиками.
Це історія відносин між амбітним бійцем Марком Шульцом, його братом і самовпевненим, але закомплексованим мультимільйонером Джоном Дюпоном, засновником команди з вільної боротьби "Мисливці на лисиць".
Birdman, The Theory of Everything, Big Eyes, Mommy, Foxcatcher