Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

"Оскар 2015": одна передбачуваність та банальність

multikino.com, 23.02.2015 14:55, (прочит: 2483 раз, коментовано: 0 раз)

22-го лютого пройшла церемонія вручення однієї з найбажаніших кінопремій року.


Як би ми не очікували вручення статуеток "Оскар", на ділі все виявилося досить тривіальним. Якщо розглянути вручення премій Академії кіномистецтва в цілому, то вердикт тільки один - нудно. І не тому, що не було гідних картин або претендентів на отримання нагород, як кращих кінематографістів, акторів і так далі, а тому, що майже всі лауреати були передбачувані.

Почнемо з того, що кожен з восьми фільмів, які претендували на головну нагороду, забрали з собою так чи інакше по статуетці.

Едді Рейменд добув "Оскар" для "Теорії всього", Патриція Аркетт для "Юності", "Готель" Гранд Будапешт" прибрав до рук цілих чотири нагороди, найкраща пісня була у" Сельми", "Снайпер" відзначився кращим зведенням звуку, кращим монтажем і актором другого плану відзначили "Одержимість", а "Гра в імітацію" визнана стрічкою з кращим адаптованим сценарієм. І звісно, беззаперечним лауреатом став "Бьордмен", який привласнив 4 "Оскара" за кращий сценарій, операторську і режисерську роботу, і був названий кращим фільмом року. Ніби як і не образили нікого, "кожному по цукерці".

Звичайно ж, найбільш бажаною була остання нагорода, та саме вона і стала найочевиднішим рішенням Академії. Хто забирає "Оскар" за режисуру, той отримає і "кращий фільм". Хоча багато хто пророкував "Юності" рівні шанси з "Бьордменом", на справі виявилося все набагато простіше: трудомістка робота Річарда Лінклейтера поїхала з церемонії всього лише з одним "золотим чоловічком".

Єдиним, що розбавило 87-ту церемонію, стали скандали, пов'язані з його проведення. Так, цього року не номінували жодного темношкірого кінематографіста, так само як і їхні роботи, що вже стало поштовхом до бурхливих обговоренням майбутніх "веселощів", ​​не обійшлося і без згадки про феміністок, промову на користь яких цього разу підготувала Патриція Аркетт, та й номінант на "кращий фільм року" "Снайпер" викликав досить гостру реакцію публіки, яка порівняла його з розповіддю про "американську військову машину". Ну тут вже варто згадати і про російського режисера Андрія Звягінцева, чий фільм "Левіафан" був гостро сприйнятий владою РФ, але не удостоївся американської нагороди. Зате повеселив ведучий Ніл Патрік Харріс, який не соромлячись висміював деякі особливості щорічної премії, вдаючись у колкості, спогади промахів деяких акторів і пародіюючи номінантів.

Коротко підсумовуючи, робимо висновок, що нинішній "Оскар" перетворився на модний показ розважального характеру з коротким нагородженням в перервах.



Макаєва Олена



Читайте також:
Найкращі бомбардири плей-офф НХЛ за всю історію
Ремонт та дизайн магазину: як створити простір, що приваблює покупців
Аніме: Мистецтво, Культура та Феномен
Купівля будинку чи котеджу в Іжевську: На що звернути увагу
Різноманіття ігор у PointLoto та їхні особливості

Oscar