Поради, які заощадять ваш час
З придбанням новенького гаджета, його так і хочеться запакувати у всілякі захисні плівки, скла і чохли, щоб зберегти ту ідеальну чистоту девайса, з якої він не розлучився ще з заводного конвеєра. Прийшовши в магазин або пробуючи вибрати аксесуар для свого мобільного телефону з дому по мережі, власник буквально виявляється перед складним вибором - асортимент величезний, але як дізнатися, чи не підробка перед вами і які гарантії того, що скло або чохол дійсно захистять смартфон? Так, вибираючи чохли google pixel 4, можна застрягти перед вітринами. Ми ж підготували для вас невеликий і корисний лікнеп, який допоможе зорієнтуватися з бажаним аксесуаром в лічені секунди. Тож почнемо!
1. Види чохлів: що підійде саме вам?
Чохол для телефону у вигляді бампера допомагає вам не приховувати красу свого новенького девайса. Він легкий, міцний і захищає кути телефону від будь-яких падінь додатковими потовщеннями. Втім, є і мінус - такий чохол повністю відкриває задню панель, тому доведеться думати над ще однією захистом.
Чохли-накладки - справжня знахідка для тих, хто не любить, щоб його смартфон ходив в «одязі» довше декількох тижнів. Накладки добре захищають задню панель, але залишають беззахисним скло. Вирішуйте!
Чохли для смарфтони у вигляді книжечок - суцільні переваги для тих, хто хоче максимально захистити недешевий аксесуар. «Книжка» захищає скло і задню частину, може бути додатковою підставкою, а деякі панелі можуть замінити гаманець завдяки кишенях. Втім, цей чохол надає телефону вага і об'єми.
Чохли-футляри - це хороший захист і від падіння, і від пилу, втім, щоб скористатися девайсом, вам доведеться весь час його витягати і залишати без захисту. А чи варто?
2. Як вибрати матеріал, з якого виготовлений чохол?
Коли мова заходить про пластикових чохлах, складно знайти того, хто відмовиться від яскравої і міцної захисту гаджета - такий чохол красиво виглядає і оберігає смартфон від пошкоджень. Втім, немає лиха без добра - пластиковий чохол швидко дряпається і втрачає гарний зовнішній вигляд.
Силіконові чохли буквально наводнили ринок - і ми можемо це зрозуміти! Так, він легкий, добре тримається як на телефоні, так і в руці, не б'є по гаманцю і еластичний. Втім, будьте готові до того, що раз в декілька днів доведеться протерти його серветкою - силіконові чохли збирають бруд і пил.
Шкіряні чохли або моделі з шкірзамінників мають тільки один мінус - вони бувають досить дорогими, щоб їх міг дозволити собі кожен. Але тим не менш, такий чохол додасть вам стилю і значності, так що чому б і ні?