Історії про те, без чого ми не уявляємо життя зараз
Нудні біографічні розповіді про геніальних людей набридали ще в школі, позбавивши нас можливості в багатьох випадках відчути захват перед справжніми геніями своєї сфери, які зробили наш світ яскравішим, тому так цікаво пізнавати історії неймовірних людей саме через кіно!
Престиж, 2006 год
Напевно, немає людини, яка не бачила б або не чула про фільм Крістофера Нолана, але чи всі помітили в ньому героя, якого зіграв Девід Боуї? Два фокусника, яких зіштовхнула ненависть через професійну діяльність, а також через любов до жінки, яка трагічно загинула під час виконання одного трюку, намагаються довести свою першість у майстерності. Один з них звертається до відомого винахідника Ніколо Тесли, який завдяки своїй роботі над електрикою, прославився як справжній маг - адже хто б міг подумати, що через кілька десятиліть складно буде уявити світ без його винаходу - електрики? Так, зараз ми всі залежні від неї, захищаємо електричну мережу від перевантаження, замикання за допомогою автоматичних вимикачів від http://www.elektrika.ua і відкриваємо майбутнє з неймовірними електрокарами і приладами, що діють завдяки одному хлопчикові, який в дитинстві мріяв стати інженером - Ніколо Тесли.
Гра в імітацію, 2014 рік
Складно повірити, але історія Алана Тьюрінга, найбільшого математика і криптографа, який допоміг зупинити Другу світову війну, довгий час ховалася від громадськості через його нетрадиційну орієнтацію. Сьогодні Тьюрінга вважають неймовірним генієм, про нього складають легенди, кажучи, що розум цієї людини подарував нам не тільки якнайшвидше закінчення війни, а й безліч прототипів техніки, якої ми користуємося зараз. Сюжет фільму з Бенедиктом Камбербетч, відомого нам соціопата Шерлока, розповість про не менш цікавого реальноого персонажа, який майже шість років воював з досить складними кодами німецької шифрувальної машини, при цьому переживаючи глибокі особисті проблеми.
Всесвіт Стівена Хокінга, 2014 рік
Фізик-теоретик став більш відомим простій людині саме після стрічки Джеймса Марша і майстерній грі Едді Редмейн, за яку він удостоївся Оскара. Стівен Хокінг зараз пророкує майбутнє, грунтуючись на аналізі існуючого, дивлячись далеко в минуле таємниць всесвіту, але в ранні роки він був просто юним даруванням в Кембриджі, мріючи про щось грандіозне і велике. У 21 рік Хокінг захворів на бічний аміотрофічний склероз, але всупереч діагнозу - два роки існування в кріслі, фізик зумів стати відомим дослідником, створити сім'ю і стати батьком, а також наблизити людство на кілька кроків до розуміння задуму нашого світу.