Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Який відомий режисер починав з фотографування

Який відомий режисер починав з фотографування

multikino.com, 06.12.2015 03:39, (прочит: 1698 раз, коментовано: 0 раз)

Фотографія – спосіб увіковічнити мить, спіймати цілий світ в одному кадрі та зупинити час.


Саме знімки є найкращим свідченням епохи та скарбом, який передається від покоління до покоління. Фотографія має багато спільного з кінематографом. Вона теж є способом демонстрації реальності. Часто і фото, і кіно творять свою власну реальність, та є творчим шедевром геніїв візуального мистецтва.



Напевно, одним з небагатьох, хто однаково яскраво проявив себе в обох галузях, є Стенлі Кубрик. Культовий режисер захоплювався фотографією. Його репортажні чорно-білі знімки можна легко знайти у мережі. Світлини Кубрика вирізняються однією характерною особливістю – всі вони є чудовими дзеркалом його оточення. Стенлі пропонує нам мандрівку у часі. Здається, ми можемо легко відчути себе сучасниками автора культових «Лоліти», «Космічної одіссеї 2011 року», «Механічного апельсина» та «Сяйва».



Певна річ, головне у фотографуванні (та і у будь-якій іншій творчій справі) – талант. Втім, забувати про хорошу техніку не варто. Тільки вона може допомогти виразити ідею. Для того, аби блискавично спіймати вдалий момент ідеально підійдуть Fujifilm Instax, Fujifilm Instax mini, Instax, Instax 8, Instax mini 8. Дивитися на ці камери та обрати кращу для себе можна і в Інтернеті. За невелику ціну ви отримаєте фотоапарат, який зможе увіковічнити ваше ім'я, та, можливо, поставить його в один ряд з Стенлі Кубриком.



Повернемося до феномену режисера-фотографа. До речі, багато критиків не сприймають світлини Кубрика та не бачать у них нічого надзвичайного та особливого. З цим готові сперечатися мільйони.



50-ті роки на фотографіях Стенлі Кубрика виглядають яскравим, романтичним, натхненним та глибоким періодом. Головну роль на своїх світлинах автор відводить людям. Саме їхні емоції і стають «крючком», який привертає нашу увагу. Сполучення портрету та репортажу – прийом, який можна сміливо використовувати.



Стенлі почав фотографувати ще у школі, його знімки спершу публікувалися у шкільній газеті, а потім і у куди більш престижному виданні – журналі «Look». За 5 років роботи у журналі Кубрик зробив близько дванадцяти тисяч фотографій. Напевно, саме вміння вихоплювати головне та шукати сюжети створили того культового режисера, яким його знає світ. Хто знає, ким би став Стенлі Кубрик, якщо у його житті вчасно би не з’явився фотоапарат. А вам ще не захотілося зробити свій геніальний кадр?



Читайте також:
Найкращі бомбардири плей-офф НХЛ за всю історію
Ремонт та дизайн магазину: як створити простір, що приваблює покупців
Аніме: Мистецтво, Культура та Феномен
Купівля будинку чи котеджу в Іжевську: На що звернути увагу
Різноманіття ігор у PointLoto та їхні особливості